Naši partneři

Vazbič

www.vazbic.cz

Vazbič poskytuje tiskové služby a vyrábí desky pro vazby všech druhů závěrečných prací. Speciálně pro naši fotobudku pak připravuje rekvizity, se kterými se hosté baví a dovádí na večírcích. Dále pak krásné svatební fotoknihy se speciálně potištěným obalem v imitaci kůže v souladu s grafikou události.

Poptat služby

Imperial agency

www.imperialagency.cz

Agentura Imperial Agency má dlouholeté zkušenosti v hostesingu a organizační činnosti. Zajišťuje krásné, komunikativní a spolehlivé hostesky, ale také modelky a promotéry. Můžete je využít pro veletrhy, výstavy, firemní večírky, promoakce, konference, galavečery, festivaly či jakékoliv prezentace. Všichni komunikují cizím jazykem na dorozumívací úrovní.

Poptat služby

Rádio Kiss Hády

www.kisshady.cz

Rádio Kiss Hády je brněnská rozhlasová stanice, která patří do skupiny Kiss rádií a už 25 let baví posluchače nejen v Brně, ale na celé jižní Moravě a Vysočině. Kromě největších aktuálních hitů nabízí i spoustu zajímavých soutěží o atraktivní ceny a má aktivní promo tým Kisspatrolek, které každý den vyrážejí za posluchači. Už jste je potkali?

Poptat služby